Logo penzionu U Veselch

Wellness a relaxace

Finská sauna

Sauna Vám uvolní ztuhlé svaly, prokrví studené nohy a naplní Vás pocitem krásného tepla. V naší sauně jsou dvě lehátka pro pohodlnou relaxaci ve dvou. Skleněnými dveřmi můžete z tepla sauny pohodlně sledovat, co dělají Vaše ratolesti.

Wellness Sauna Pec pod Sněkou

Vířivka

Vířivka je domácí oázou, místem pro regeneraci sil, odpočinek i relaxaci. V prostorném interieru naší vířivky jsou zabudována dvě lehátka a hluboké masážní křeslo Shiatsu. Celkem 61 vodních a vzduchových trysek se stará o Vaše pohodlí. Wellness Vířivka Pec pod Sněžkou

Káď odvahy

Je-li Vaše telo naplneno teplem sauny, je třeba je dokonale ochladit, aby došlo k prokrvení všech částí těla. Proto se spusťte do naší kádě odvahy naplněné po okraj ledovou vodou.

Wellness Káď odvahy Pec pod Sněkou

Vyhřívaná lavice

Po sauně nebo vířivce je nutný a příjemný odpočinek. K tomu slouží buď dvě lehátka nebo naše vyhřívaná lavice, kde se teplo ze spodu příjemně rozlévá po celém těle. Rozhovor s přáteli a sklenka nápoje je příjemnou relaxační tečkou.

Wellness Pec pod Sněkou

Masáže

Chcete si uvolnit tělo a být hýčkáni profesionálním masérem? Objednejte si některou z nabízených masáží, zvolte si hodinu a potom se již můžete těšit na další příjemný zážitek.

Wellness masáže Pec pod Sněžkou

Posilovna

Nestačí Vám sportovní výkon dnešního dne? Můžete si na závěr ještě zaposilovat na posilovací věži, projet na rotopedu nebo zpevnit tělo na posilovací lavičce.

Wellness posilovna pod Sněžkou

Aktualita: Teploty se pohybují od 20 do 28 stupňů

Užitečné odkazy

Skiresort Černá Hora Pec

Dovolená v zimě

Dovolená v létě

Rezervace pobytu

Ceník ubytování

Podporujeme jazykové vzdělání


Copyright 2012 - 2018 Tomáš Veselý, Jan Veselý. Všechna práva vyhrazena.

TOPlist
Penzion U Veselých v Peci pod Sněžkou hodnocení