Logo penzionu U Veselch

Letní relaxace

Sněžka, relaxace a zábava

Výlety v Krkonoších

Léto v Peci je ve znamení příjemného odpočinku, zábavy a výletů po horách i do nedalekého okolí. Ve Vašem deníku nemůže samozřejmě chybět Sněžka. Kousek od penzionu je dětské hřiště pro nejmenší. Pro větší i dospělé doporučujeme návštěvu Relax parku s bobovou dráhou, lanovým parkem a horolezeckou stěnou. Můžete zajít do místního fitness centra či cukrárny, zahrát si tenis či golf nebo zajezdit na koních.

Turistika, vycházky a cyklistika

Děvín - Pec pod Sněžkou

V Krkonoších není jen Sněžka, ale je tu i řada dalších krásných míst. Z našeho týdenního programu si jistě vyberete nebo Vám doporučíme další zajímavá místa. Nenáročný výlet na Portášky a návštěva Herní krajiny Pecka, výlet lanovkou na Černou horu s návštěvou krásného rašeliniště, cestu údolím Bílého labe na Luční boudu, přes Portášky do Malé Úpy a samozřejmě Sněžka. Pro cyklisty máme tři krásné trasy, o prázdninách můžete při nich využít cyklobus.

Na Sněžku z Velké Úpy

Děvín - Pec pod Sněžkou

Nejsnažší a nejhezčí cesta na Sněžku je právě z Velké Úpy. Vyjedete lanovkou na Portášky a jdete po lesní asfaltce na Růžohorky (2,5km). Po lehkém občerstvení se odtud vydáte cestou na vrchol Sněžky s nádhernnými rozhledy na hřebeny hor (3km). Zpátky sejdete po hřebeni na Slazski dom (1km)a pokračujete Obřím dolem ke kapličce (2,5km) a po asfaltce do Pece (3km). Cesta má 15km a bude Vám trvat pohodových 6 hodin.

Zajímavé cíle v blízkém okolí

Děvín - Pec pod Sněžkou

V kraji pod horami je mnoho krásných míst vybízejících k návštěvě. Vojenská pevnost Stachelberg, barokní zámek Kuks, Adršpach se svými pískovcovými skalami, nádherné muzeum správy Krnap a nově opravené historické centrum Vrchlabí. Pro děti i dospělé je tu ZOO Safari ve Dvoře Králové. Na podzim navštívíte tradiční vinné slavnosti nebo Hubertovy slavnosti na Kuksu. Přes Malou Úpu dojedete do Polska, kde doporučujeme prohlídku dřevěného kostela Wang v Karpaczi a návštěvu vynikajícího aquaparku v hotelu Golebiewski.

Jsme na sociálních sítích

Získejte aktuální informace o akcích v penzionu a našich aktivitách. Staňte se našimi fanoušky.

Logo facebook U Veselých Logo Google+ U Veselých

Aktualita:Teploty se pohybují od 22 do 28. Příjemné dny pro výlet na Sněžku.

Užitečné odkazy

Skiresort Černá Hora Pec

Dovolená v zimě

Dovolená v léto

Rezervace pobytu

Ceník ubytování

Podporujeme jazykové vzdělání


Copyright 2012 - 2018 Tomáš Veselý, Jan Veselý. Všechna práva vyhrazena.

TOPlist
Penzion U Veselých v Peci pod Sněžkou hodnocení