Logo penzionu U Veselch

Wellness a relaxace

V létě nabízíme privátní wellnes, jste zde sami a můžete si dokonale odpočinout.

Finská sauna

Wellness Sauna Pec pod Sněkou

Sauna Vám uvolní ztuhlé svaly, prokrví studené nohy a naplní Vás pocitem krásného tepla. V naší sauně jsou dvě lehátka pro pohodlnou relaxaci ve dvou. Skleněnými dveřmi můžete z tepla sauny pohodlně sledovat, co dělají Vaše ratolesti.

Vířivka

Wellness Vířivka Pec pod Sněžkou

Vířivka je domácí oázou, místem pro regeneraci sil, odpočinek i relaxaci. V prostorném interieru naší vířivky jsou zabudována dvě lehátka a hluboké masážní křeslo Shiatsu. Celkem 61 vodních a vzduchových trysek se stará o Vaše pohodlí.

Káď odvahy

Wellness Káď odvahy Pec pod Sněkou

Je-li Vaše tělo naplněno teplem sauny, je třeba jej dokonale ochladit, aby došlo k prokrvení všech částí těla. Proto se spusťte do naší kádě odvahy naplněné po okraj ledovou vodou.

Vyhřívaná lavice

Wellness Pec pod Sněkou

Po sauně nebo vířivce je nutný a příjemný odpočinek. K tomu slouží buď dvě lehátka nebo naše vyhřívaná lavice, kde se teplo ze spodu příjemně rozlévá po celém těle. Rozhovor s přáteli a sklenka nápoje je příjemnou relaxační tečkou.

Masáže

Wellness masáže Pec pod Sněžkou

Chcete si uvolnit tělo a být hýčkáni profesionálním masérem? Objednejte si některou z nabízených masáží, zvolte si hodinu a potom se již můžete těšit na další příjemný zážitek.

Posilovna

Wellness posilovna pod Sněžkou

Nestačí Vám sportovní výkon dnešního dne? Můžete si na závěr ještě zaposilovat na posilovací věži, projet na rotopedu nebo zpevnit tělo na posilovací lavičce.

Aktualita: Teploty vířivky 36-37˚C, v sauně je nastaveno příjemných 80˚C. V létě je wellnes privátní v ceně 200Kč/os/hod (min 400Kč pro 2 osoby). V zimě je pak wellness v ceně přístupné 16:30-21:00 pro všechny.

Užitečné odkazy

Skiresort Černá Hora Pec

Dovolená v zimě

Dovolená v létě

Rezervace pobytu

Ceník ubytování

Podporujeme jazykové vzdělání


Copyright 2012 - 2018 Tomáš Veselý, Jan Veselý. Všechna práva vyhrazena.

TOPlist
Penzion U Veselých v Peci pod Sněžkou hodnocení