Logo penzionu U Veselch

Zimní radovánky

500 m na lanovku od penzionu

Logo penzionu U Veselých

Penzion u Veselých Velká Úpa se nachází jen 500m od dolní stanice trojsedačkové lanovky na Portášky. Hlavní sjezdovka má více než 1,5km a s dalšími dvěma vleky nabízí pohodové lyžování na červených sjezdovkách zcela bez front. Pod lanovkou je půjčovna a lyžařská škola, kterou doporučujeme. Noční lyžování a denně upravované svahy jsou samozřejmostí.

Lyžování v okolí

Děvín - Pec pod Sněžkou

SKIRESORT Černá hora - Pec je kompletně propojen skibusem, ski tour a lanovkami. Zastávka skibusu je jen 400m od penzionu. Za 5 minut jste u hlavní pokladny v Peci pod Sněžkou. Zde jsou pro Vás nachystány dvě lanovky a dalších 11 vleků. Na Černé hoře jsou čtyři lanovky s nejdelší sjezdovkou 3,5km a mnoho dalších vleků. Na jednu jízdenku je možné nyní jezdit v 5 střediscích s celkovou délkou tratí 50 km.

Běžecké tratě a turistika

Děvín - Pec pod Sněžkou

Pro milovníky běžek nabízíme upravované tratě v okolí Černé hory nebo hřebenové trasy od Pražské boudy přes Výrovku, Luční boudu až na Sněžku. Běžkaři i pěší turisté mohou s výhodou využít všechny lanovky, které jim usnadní výstup na hřebeny hor. Pro hosty, kteří dávají přednost relaxaci před lyžováním, nabízíme výlet na sáňkařskou dráhu na Černé hoře nebo návštěvu pivovaru Trautenberk v Malé Úpě.

SKIRESORT Černá hora - Pec

Jeden skipas = 50 km

Při zakoupení skipasu na kterékoli pokladně máte možnost využívat veškeré vleky a lanovky v rámci celého SkiResortu za jednu cenu. Mezi areálem Černá hora (Janské Lázně) a Pec pod Sněžkou jezdí speciální rolby „SkiTour“. Dopoledne můžete lyžovat na jednom místě a pak si užít přejezd rolbou a výhledy, a odpoledne lyžovat na druhém místě. (Odkaz na původní text zde)

Mapa resortu

Odkaz na oficiální mapu skiresortu zde

Jsme na sociálních sítích

Získejte aktuální informace o akcích v penzionu a našich aktivitách. Staňte se našimi fanoušky.

Logo facebook U Veselých Logo Google+ U Veselých

Aktualita:Teploty se pohybují od 22 do 28. Příjemné dny pro výlet na Sněžku.

Užitečné odkazy

Skiresort Černá Hora Pec

Dovolená v zimě

Dovolená v léto

Rezervace pobytu

Ceník ubytování

Podporujeme jazykové vzdělání


Copyright 2018 Tomáš Veselý, Jan Veselý. Všechna práva vyhrazena.

TOPlist
Penzion U Veselých v Peci pod Sněžkou hodnocení